Kilo Vermenin Yolu Aç Kalmaktan mı Geçer?

Kilo Vermenin Yolu Aç Kalmaktan mı Geçer?

 

Bu yazımızı sitemizin takipçisi Aslı Hanım gönderdi.

Türkiye tüm gelişen ülkeler gibi Obezite, Şeker, Tansiyon gibi beslenme odaklı hastalıklardan muzdarip bir haldedir tüm halkımızın bu hastalıklara dikkat etmesi ve önemlerini belli ölçekte alması hatta gerekirse uzman doktorlara başvurması gerekmektedir ancak devlet hastanelerinin yetersizliğinden, özel hastanelerin pahalılığından dolayı doktora başvurular minimum düzeydedir… Bu yüzden insanlar farklı yollar ile zayıflamanın yolunu aramaktadır. Bizde sizlere zayıflamanın yolu gerçekten aç kalmaktan mı geçer onu anlatacağız.

Kişiler günlük harcadığı enerjiden daha fazla kalori alırsa eğer bu zamanla kiloya dönüşür bundan daha önce ki zayıflama sağlık koçum yazılarında bolca bahsedildi.

(Örn; Zayıflama için, Masutgari ile Zayıflamak, Ultrashape ile zayıflamak, 1 ayda 1o kilo vermek için diyet , BESLENME VE DİYET )

Bir çoğumuz bunu duymaktan nefret eder (Bende Öyle) ama gerçekten zayıflamanın yolu aç kalmaktan geçer yanlız aç kalıp kendimizi harap etmeye gerek yok sadece daha önceden yemeyi tercih ettiğimiz ağır besinler yerine hafif besinler salatalar tüketmeliyiz öğünlerimizden taviz vermeliyiz. Ancak günlük tüm besinlerden almamız gereken vitamin ve minareli ölçülü biçimde almalıyız ki sağlığımız olumsuz yönde etkilenmemeli. (ben denedim ve başardım)

Aç uyuyacaksın

Kendimizi kandırmaya gerek yok uyumadan önce o tost’u gömmemeliyiz, akşam yemeğinden kalan o karnıyarığı indirmemeliyiz, Annenizin altın gününden kalan o zeytin yağlı dolmayı yok etmemeliyiz. 🙂 Acı ama gerçek aç uyuyun arkadaşlar bunlar yerine 1-2 adet ceviz size büyük oranda tokluk hissi sağlayacaktır.

Bende yaklaşık 3 aydır AÇ kalıyorum, düzenli olarak spor yapıyorum. Ve sağlıklı besleniyorum ve 3 ay sonun 13 kilo verdim yaza hazırım artık size tavsiyem kendi vücut yapınızı en iyi siz bilirsiniz bu yüzden çözüm sizsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2017-03-16 20:39:59
2017-03-16 20:39:36
hafta hafta gebelik Mezoterapi Ankara