1 Ayda 15 Kilo Verdiren Diyet

1 Ayda 15 Kilo Verdiren Diyet

 

Kilo sorunu olan ve fazla kilolarından kurtulmak isteyen kişilerin başvurdukları zayıflama diyetlerinden birisi de 1 ayda 15 kilo verdiren diyet olarak dikkat çekmektedir.  Bu diyetin birinci günü oldukça zor geçmektedir. Ancak diyete ilerleyen günlerde devam edildikçe alışılacaktır. Onun için ilk günler sabırlı olmak gereklidir. Birinci günde bol bol su tüketilebilir ve sınırsız meyve yenilebilir ancak hiçbir şekilde yemek yenmemelidir. Su sayesinde zaten fazla yeme isteği olmayacaktır. Diyetin ikinci gününde ise meyve yenmemelidir.

 

Ancak meyve yerine bol miktarda meyve suyu tüketilebilir. Bugünde ilk günde olduğu gibi yemek yemek yasak ancak bol bol su içilmelidir. Diyetin üçüncü gününde ise kişi artık diyete yavaş yavaş alışmaya başlayacaktır. Üçüncü günde kahvaltıda iki kibrit kutusu kadar yağsız beyaz peynir, bir adet haşlanmış yumurta, salatalık, domates, 2 dilim tam buğday ekmeği ve bir adet armut yenilebilir. Öğlen yemeğinde ise bol bol yeşillik içeren salata yenmelidir. Akşam yemeğinde ise çok yağlı olmamak şartı ile ev yemeği yenilebilir. Ancak bol bol su tüketimine dikkat edilmelidir.

 

Diyetin dördüncü gününe gelindiğinde kahvaltıda iki kibrit kutusu beyaz peynir ve bir adet haşlanmış yumurta tüketilmelidir. Öğlen yemeğinde ise bol bol yeşillik içeren salata, bir kibrit kutusu peynir ve biraz zeytinyağı tüketilebilir. Akşam yemeğinde ise 100 gram peynir ile yapılmış iki yumurtalı omlet tüketilmelidir. Yine akşam yemeğinde bol bol su tüketilmelidir. 1 ayda 15 kilo verdiren diyet ilk dört gün yukarıda belirtilen yöntemler ile uygulanır. Bu arada her gün mutlaka tartışılması gerekmektedir.

 

Daha önce ele aldığımız 2 Haftada 5 Kilo Verdiren Diyet konusunu mutlaka okuyunuz

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2017-03-16 20:39:59
2017-03-16 20:39:36
hafta hafta gebelik Mezoterapi Ankara