Bayan Deri Ayakkabı Modelleri Nelerdir?

Bayan Deri Ayakkabı Modelleri Nelerdir?

Bir çok bayan için tutku olan ve tarif edilemeyen bir çekim ile kendisine bağlayan ayakkabılar. Yıllar öncesinde sırf ayaklarını korumak için keçeden ve hayvan postundan yapılan ayakkabı zamanla gelişerek yerini bu günkü seviyesine gelse de bu tutku ilk günlerde de aynı şekilde olduğundan eminim. Bu durum göz önünde bulundurularak tasarımcılarda bayan gözüyle düşünerek bir çok ayakkabı modeline imza atmakta ve vitrinlerde adeta beni al diyen ayakkabılara dönüştürmektedirler.

Bu sevda fetişlikten daha öte şık ve güzel görünmede kıyafeti tamamlayan bir aksesuar gibi kullanılıyor olmasından da kaynaklanmaktadır.
Kadınlardaki bu ayakkabı tutkusu evlerde de ayakkabılarını koymak için ayrı bir ayakkabılık ihtiyacının oluşmasına da neden olmaktadır. Ayrıca kadınlardaki bu ayakkabı tutkusu zamanla erkeklerde de kıskançlık yaratarak onlarında ayakkabılarında hem renk hem de model olarak bir çok modele ilham vermesine sebep olmuştur.
Gelelim bu seneki deri ayakkabı modellerine.

Her tarza hitap ederken renk ve farklılık gösteren model çeşitliliği ile rekor kırmış olabilir. Neon renklerin ön planda olduğu ayakkabı modasında, pastel tonlar, parlak görünen lame, dore ve metalik renkler kadar her renk bir çok model için değişik değişik olarak kullanılmıştır. Ayrıca yaz sezonunda karışık renklerden yılan derisi şeklinde çizgili, puantiyeli, çiçek ve geometrik desenli babetler ve alçak topuklu rahat eskarpinler boncuk ve taşlarla da işlenmiş ve günlük kullanıma uygun hale getirilerek ayaklar ayakkabılar sayesinde ön plana çıkartılarak dost başa düşman ayağa bakar sözünün tam tersine herkesin ayaklarınıza bakmasını sağlayacak kadar iddialı modellere yer verilmiştir.
Yine bu sene en çok dikkat çeken ayakkabı renkleri içinde yer alan kırmızı ve bordo tonlardaki ayakkabılara her zaman modası geçmeyen siyah, kahve, camel, vizon renkleri de eşlik ederken, sarı, yeşil, lacivert, mor eşlik etmektedir.
Ayakkabı modelleri içinde ise babetler, sandaletler, platform, stiletto, dolgu, sivri kısa, yüksek ve kalın topuk ayakkabılar bayanların şıklıklarını konuşturmalarına yardımcı olacaktır.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2017-03-16 20:39:59
2017-03-16 20:39:36
hafta hafta gebelik Mezoterapi Ankara