İlk buluşma için bayanlara tavsiyeler

İlk buluşma için bayanlara tavsiyeler

İlk buluşmada diğerlerine göre çok daha fazla önemlidir, çünkü ilk buluşma sonunda o ilişkinin ilerleyip ilerleyemeyeceği hakkında az çok fikir sahibi olunur. Bunun için alınacak olan tavsiyelerde aynı şekilde önem taşır. Sizden önce başkalarının yaşadıklarını dinlemek ve bunları göz ardı etmemek karşınızdaki insanı tanımanıza da yardımcı olacaktır.

İlk olarak erkekler bayanlardan daha çok gözleriyle severler. Bayanlar daha duygusal oldukları için gördüklerinden çok duydukları onları etkiler. Ancak erkekler pek öyle değildir, erkekler dış görünüşe çok önem verirler bu nedenle kendinizi güzel hissettiğiniz halinizle ilk buluşmaya gitmeniz gerekir. Ancak güzel olmak için yapmayacağınız şeyleri yapmayın ve giymeyeceğiniz şeyleri giymeyin, önemli olan ilk sizin kendinizi güzel hissedip o enerjiyi etrafa yaymanız.

İlk buluşma için bayanlara tavsiyeler verirken en dikkat edilen konu erkeklerin yalan söyleme becerileridir. İlk buluşmada karşısındaki insanı etkileyebilmek için erkeklerin %70’e yakını yalan söylerler bunu özellikle unutmamanız gerekir. Ancak ilk buluşmada da her şeyin yalan olduğunu düşünüp üzerinde baskı oluşturmayın, erkeklerin çoğu bu baskılardan hoşlanmayıp kaçabilir.

Çoğu erkek ilk buluşmada kıskançlığını belli etmez buna dikkat etmeniz gerekmektedir. Kıskançlık bayanların hoşuna giden bir duygu olsa dahi bazı ilişkilerin bitme sebebidir. İlişkide her şeyin bir dozu ve seviyesi vardır. O doz ve seviyeyi ayarlamak bayana kalmış bir durumdur. İlk buluşmada erkeği egemenliğiniz altına aldığınızı gösterecek hiçbir davranışta bulunmayın, öyle bir kişi olmasanız bile biraz uysal ve sakin davranmaya çalışın, ilişkiniz başlar ve devamı gelirse yavaş yavaş egemenliğiniz altına almaya başlarsınız.

Karşınızdaki insana gülün. Gülmek size ve karşınızdaki insana iyi gelecek, ortamı yumuşatıp pozitif bir hava yaratılmasını sağlayacak bir eylemdir. Erkekler uyumlu insanların yanında olmasını isterler ve kız arkadaşlarının da böyle olmasını isterler bu yüzden planlara uyun. İstemeseniz bile suratınızı asmayın bu erkeği çok etkiler ve onu da huzursuz etmiş olursunuz, bu da onun uzaklaşmasını sağlar.

Erkekler çok fazla gel git yaşarlar bunu unutmayın, ilk buluşma bayanlarda olduğu kadar erkeklerde heyecan yaratmaz bu nedenle siz de sakin olmaya çalışın ve olduğunuzdan fazla göstermeyin kendinizi. Yoksa devamında doğrular ortaya çıktığında ilişkiniz zedelenebilir.

Erkek yanında yarat edeceği bir bayan arar kadın ise güvende hissedeceği birini. Erkek ve kadın birbirinden çok farklıdır. Beklediğiniz şeyleri bunu unutmadan bekleyin. Kimse mükemmel değildir, önemli olan sizin yanınızda hissettiğiniz ve onun size verdiği güven duygusudur.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2017-03-16 20:39:59
2017-03-16 20:39:36
hafta hafta gebelik Mezoterapi Ankara