Kırmızı Elbise Giyildiğinde Nasıl Makyaj Yapılmalı ?

Kırmızı Elbise Giyildiğinde Nasıl Makyaj Yapılmalı ?

KIRMIZI ELBİSE GİYİLDİĞİNDE NASIL MAKYAJ YAPILMALI
Kırmızı elbise şık bir gece de şık bir kadının olmazsa olmazı ve en doğru tercihi. Şık bir restoran da şık bir kırmızı elbiseyle her zaman en ön planda siz olursunuz . Tabi bunun da bir kaç küçük ipucu var . Doğru kıyafet tercihi . Doğru saç ve makyaj ile tabi bu mümkün . En doğru ayakkabı ve çanta kombini de önemli bu noktada . Bu kırmızı elbiseyi nasıl kombin yaparsanız o kadar şık yada rüküş olursunuz . Doğru kombin her zaman ilk kuraldır ve hayati önem taşır şıklık noktasında .
Siz siz olun abartılı kombin oluşturmaktan kaçının ve sade ve şık olmaya özen gösterin . Bu noktada her seçim şık yada rüküş olmanız da rol oynar . Bu yüzden siz çok dikkatli olun . Doğru saç ,doğru ayakkabı , doğru çanta … Ve sıra geldi doğru makyaja . Kırmızı bir elbiseyi hangi makyaj tamamlar ? En doğru seçim kırmızı rujdur bu nokta da . Hatta bu kombinin olmazsa olmazı diyebiliriz . Açık bir ten renginiz ve koyu saçlarınız varsa özellikle tercihiniz kırmızı rujdan yana olmalıdır . Mat kırmızı bir ruj, siyah tonları ağırlıklı buğulu bir göz makyajı ,uzun kirpikler bu kombinin tamamlayıcısı olacaktır .
Siyah saçlı ve açık tenli iseniz kaşlarınızı belirginleştiren bir kaş makyajı ,buğulu bir göz makyajı ,takma kirpikler yada doğru rimel seçimi ve kırmızı ruj ile bu kombin tamam olacaktır . En doğru seçim makyajı sade ama şık olacak şekilde uygun yapmaktır . Aşırı abartılı bir makyaj bu kombini yok edecektir . Sade ve şık olmak her zaman en doğru tercihtir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2017-03-16 20:39:59
2017-03-16 20:39:36
hafta hafta gebelik Mezoterapi Ankara