Mezoterapi İle Zayıflama

Mezoterapi İle Zayıflama

 

Sağlıksız beslenme ve hareketsiz yaşam günümüz insanlarının en büyük sorunlarından biri haline gelmiş bulunuyor. Bu yaşam ve beslenme şekli beraberinde istenmeyen kiloları da getirmekte gecikmiyor. Bu durum sonucunda zayıflama yöntemlerinin sayısı gün geçtikçe artıyor. Teknolojinin de gelişmesi sonucunda üretilen yeni sistemler ve cihazlar zayıflama konusunda insanların umudu haline geliyor.

Yeni sistem zayıflama yöntemleri eski yöntemlere oranla daha maliyetli olabiliyor. Ancak sağlık ve dış görünüş için bu sistemlerin maliyetli olması kilo problemi olan bireyler için bir sorun teşkil etmemektedir. Bu yeni sistemler arasında mezoterapi ile zayıflama yöntemi de çok tercih edilen bir yöntemdir.

 

            Mezoterapi ile zayıflama yöntemi iğne ile uygulandığı gibi iğnesiz olarak da uygulanmaktadır. Kilo vermek için spor ve diyetin yanında bölgesel zayıflama yöntemleri de gerekmektedir. Özellikle karın bölgesi gibi hareketsiz bölgelerdeki yağların parçalanması mezoterapi yöntemi ile mümkündür. Mezoterapi ile zayıflama vücudun hareketsiz bölgelerinde vücut için zararsız olan bir iğne kullanılarak biriken yağlara yağ parçalayıcı özelliğe sahip bir ilaç enjekte edilir. Bunun sonucunda hareketsiz bölgedeki yağlar enjekte edilen yağ yakıcı ilaç sayesinde daha hızlı bir şekilde yakılır. Mezoterapi ile zayıflama yönteminde öncelikle vücutta sorunlu bölgeler tespit edilir. Bu bölgeler daha çok karın ve basen bölgeleridir. Yaklaşık 5 seans sonucunda olumlu sonuçlar gözlemlenmeye başlanır. Mezoterapi ile zayıflama toplamda ise 10 seans uygulanır.

Daha önce ki yazımız mide ağrısına iyi gelen yiyecekler konusunu okumanızı tavsiye ediyorum

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2017-03-16 20:39:59
2017-03-16 20:39:36
hafta hafta gebelik Mezoterapi Ankara