Nişan İçin Bayan Elbise Modelleri Önerileri

Nişan İçin Bayan Elbise Modelleri Önerileri

Merhaba..
O kadar zamandan sonra işte baş başa bir hayat kurmak için evliliğe ilk adım sevdiğin adamın aklını almak için ilk adım, ilk topluluk önüne çıkış, ilk heyecan..
Valla konuşanlar böyle sevgi aşk olunca insanın ne de çok şey diyesi geliyor değil mi? Ama ben bir arayış içinde olur da belki yazımı okursunuz diye birçok nişan töreninde bulunmuş biri olarak size tecrübeye sabit önerilerimi sunacağım.
Şimdi sevgili tatlı mı tatlı nişan arifesinde olanlar yahut sevgilisi olanlar aday adaylarımız siz de dinleyin! 🙂
Öncelikle bir bayan nişan töreninde star olmalıdır. Yani sizden başka güzel giyinen olmamalı. Yani o kadar basit giyinenler oluyor ki bu nişan ruhuna uymuyor. Çünkü o salonda star sen ve sevdiğin adamsın belki aileden uzaklardan sizi ilk kez görmek için gelenler olacaktır. Biraz bakımlı olmak gelen misafirlere de bir saygı göstergesidir. Ne diyordum? Evet star olmak.. Nişan sizinse lütfen şunu aklınızdan çıkarmayın! Bir adım sonra evlilik var..

Yani kıyafet en az gelinlik kadar özenli gözleri üzerinizden alamayacak kadar şık olmalıdır. Ten renginize ve saç rengi şekli şeklinize uygun bir kıyafet seçmelisiniz. Esmerler pastel renklerde, sarışınlar uç noktada açık yada koyu, buğday tenliler ise arada oldukları için koyu renklere yönelirse renk dengesi sağlanmış olur. Sıra geldi modellere.. Bir kere rengi belirledikten sonra ki en önemli aşama model çünkü bakmayın siz öyle daracık olsun her yerimi saran kıyafet olsun diyenlere! Gecenin sonunda koltuk altlarında ter izleri her ayağa kalktığında popoya yapışan elbiseyi düzeltmeye uğraşmaktan hali kalmayacak şekle girerler ve hiç tat alamazlar nişan töreninden! Yani rahatlık önemli! Nişan elbisesi rahat olacak..
Model olarak şu sıralar revaçta olanlar A kesim, çan şekli, büsteler ve eteği farklı renkte olanlar, eteği simli ve tüllü olanlar, ya da kapalı düşünüyorsanız eşarp ve kıyafet uyumu farklı renkte olanlar ön planda.. Yani eski kurallar yok artık. Rahat kendini ifade eden bayanlar profilinde nişan kıyafetleri var artık. Eh tercih de ediliyor fazlaca..
Dolayısıyla siz de elbisenin rengine ve kumaşın rahatlığını on plana alarak sizi yansıtan bir model seçin bayanlar. Devir artık bayanların sesini duyurabildiği ve kendini yansıtabildiği devir! Yaşasın renkli rahat özgür nişan elbiseleri! Güle güle eski demode illa aynı renkte olacak her şey takıntıları..!
Sevgiler

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2017-03-16 20:39:59
2017-03-16 20:39:36
hafta hafta gebelik Mezoterapi Ankara