Olduğunuzdan Daha Zayif Nasil Gorunursunuz?

Olduğunuzdan Daha Zayif Nasil Gorunursunuz?

Her kadının istegidir daha ince daha fit görünmek . Bu görünüme sahip olabilmek için diyetler in sporların ardı arkası kesilmez. Her zaman akıllarında daha güzel görünmek ve girdiği her ortamda beğenilmek vardır. Bir bayan olarak daha ince ve uzun görünmek istiyorsanız, fiziğinize uygun doğru giyim stiline sahip olmak zorundasınız. Bir bayanı ince göstermeye yarayan şey giydiği kıyafetle birlikte kıyafetindeki ince datayalardır. Eğer hafif kilolu ve de boy olarak ortalama boylardaysanız önerilerimizi dinlemenizde fayda vardır.
Öncelikle kıyafet seçmeden önce bedeninizi iyi tanımanız gerekmektedir. Giyim konusunda vücudunuzu tanıyarak ve anlayarak en doğru tarziyelerseniz, kendinizi normalden daha zayıf daha uzun ve daha şık gösterebilirsiniz. Şimdi adım adım bunu nasıl başaracağınızı anlatalım. Iİlkolarak etek seçimiyle başlayalım ve kalem eteği tantalim.

Kalem etek

Kalem etek konusunda bayanların birçoğu yanlış düşüncelere sahiptir. Kalem etek giydikleri taktirde kendilerinin şişman görüneceklerini ve çevrelerince kilolarının fark edileceği hissine kapılırlar. oysa bu yanlış bir fikirdir. Tam aksine kalem etek giyen bayanlar daha sik ve zarif görünürlerken normalden de daha zayıf durular.

Dar ve düz elbise

Elbise konusunda Zayıf göstermek için dar ve düz elbise onerilerilebilir. Koyu renkli ayni zamanda tek renk elbiseler ,bu elbiselerin diz üstünde biten, ne çok sıkı, ne çok bol olan tarzlar sizi zayıf gösterir. Ayrıca böyle bir elbiseyi yaka tipi olarak v yaka olarak seçmeniz sizi daha uzun ve zayıf gösterir.

Kumaş secimi

Gelelim kumaş seçimine. Kumaş seçiminde sizi sik ve zarif gösteren en önemli unsurların başında gelir. Bu sebeple kumaş seçimine dikkat etmelisiniz. Secim sırasında mat renkte olan kumaşlar tercih edin. Çünkü parlak kumaşlar sizi olduğunuzdan kilolu gösterir. Vücudunuzda fazlalık olması durumunda korse kullanarak bu fazlalıkları gizlemeniz mümkün. Korseyle birlikte üzerinize alacağınız bir ceket bütün kusurlarınızı örtmüş olur.

ETEK BOYU

Seçeceğiniz kıyafet altına giyeceğiniz eteğin boyunu bacak kalınlığına göre ayarlama yi ihmal etmeyin. İnce bacağa sahipseniz etek boyunuzu kısa tercih edebilirsiniz. Kalın bacak sahibi bayanlar için ise uzun etek tercih etmeleri daha uygun olur.

V Yaka

V yakalı kıyafetler vücudun üst kısmini daha zarif ve ince standart ebatlarda gösterir. Ancak bilmeniz gerekenlerden biride v yaka bir kıyafeti tek başına sizin gorunumuzu düzeltmesinin bebekleşemeyeceği. Bunun için diğer kıyafet ve aksesuarlarla birlikte kombine oluşturmanız gerekmektedir.

Ceket

Üstünüze alacağınız tek düğmeli yada tercihen değişik seçeneklerdeki ceketler sizin hafif kusurlarınızı örtmekte yardımcı olacaktır. Ancak ceket seçiminde puf nokta kumaş seçimidir. Seçeceğinize yun gabardin bir kumaş sizi son derece sik ve zarif gösterir.
Boru paça kot pantolon
Kot pantolon hemen hemen herkesin severek giydiği ve günümüzde moda olmuş bir kıyafettir. Ancak bu pantolonunda giyiminde dikkat edilmesi gerek ana hususlar vardır. Bedeninize uygun olmayan bir kot pantolon secimi sizi olduğunuzdan kilolu gösterir. Kot seçiminde tercihen likrali ve duz aşağı inen paçaları olan kot pantolonlar seçebilirsiniz.

Dümdüz pantolon

Kıyafetinizin üzerine oturması ve de zayıf görünmeği arzuluyor iseniz cepleri bol olan ve pileli pantolonlardan uzak durum. Pileli pantolonlar vücut hatlarınızı öne cikardifindan sizi olduğunuzdan daha kilolu gösterir. Olması gereken pantolonunuzun dum duz olması ve herhangi bir yerinde potluk olmamasidir..

Sivri burun ayakkabılar

Ayakkabı sizin sikliginizi tamamlayan en önemli aksesuar olarak tamamlanabilir. Sik bir ayakkabı kıyafetinizin güzelliğini sizinle bütünler. Ayakkabı seçiminde tercihen lacivert yada siyahin tonlarını kullanabilirsiniz. Yüksek topuklu vede burunu sivri olan ayakkabılar sizi ince uzun ve zayıf gösterir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2017-03-16 20:39:59
2017-03-16 20:39:36
hafta hafta gebelik Mezoterapi Ankara