Serleşme sorununuz mu var? Iste çözümü: Enjeksiyonla Tedavi

Serleşme sorununuz mu var? Iste çözümü: Enjeksiyonla Tedavi

Penise enjeksiyon yöntemiyle tedavi sonrasında  hasta kişi heyecanlı veya endişeli bir durumda dahi olsa sertleşme gerçekleşmesi olmaktadır.

Bu sorun  21. Yüzyılda önemli bir sorun olarak gelmiştir. Hastalığın görülme sikligi giderek artmaktadır. Ancak gelişen teknolojiyle birlikte çözüm arama yontemleride artmıştır. Ayni şekilde teknolojinin ilerlemesiyle uzak noktalara ulaşım kolaylaşmış ve insanlar tembelleşmiş bunun sonucunda da kolay kilo alma sorunu ortaya cikmistir. Hareketsiz kalma , kilo alma seker hastalığının en önemli sebeplerinden bir tanesidir.

Seker hastalığı genetik yollarla yeni nesillere ulaşabildiği gibi aşırı kilo alma, hareketsizlik ve bunların yanında aşırı seker tüketimi seker hastalığının çıkmasına zemin hazırlar.

Seker seviyesi normal. Olan kişilerde sertleşme sorunu daha geç yaslarda ortaya çıkar. Sertleşme problemi seker hastalarında sıklıkla karşılaşılan bir rahatsızlıktır.

Her seker hastasında sertleşme problemi hemen görülmez. Seker düzeyini normal seviyede tutan, spor yapan, kilosunu normal seviyede tutan seker hastalarında sertleşme sorunu yıllarca ortaya çıkmamaktadır. Seker hastası olduğunu öğrenen birinde yaklaşık 20 yıl civarında sertleşme sorunu bu şekilde görülmeyebilir.

Bir seker hastasında en onemli.konu seker düzeyini normal seviyede tutmaktır. Seker hastası olmayan kişilerin seker hastalığına yakalanmaması için hareketi arttırma, spor yapma, kilo kontrolü yapma gibi sağlık yönünden kendilerine bakmaları gereklidir. Bu tedbirlere uyulduğu surece sertleşme sorunuyla karşılaşılmayacak böylece tedbir alinmiş olacaktır.

 

Sertleşme Sorununda Ne gibi Bir Tedavi Uygulanmaktadır?

Bir seker hastası düzenle kontroller ile dahiliye uzmanları ve endokrinoloji uzmanları tarafından izlenir. Hastalığa tedavi olarak ağızdan alınan ilaçlar doktorlar tarafından verilebilir. Eğer hasta ağızdan alınan ilaçlarla sertleşme sorununa çözüm bulamasa bir üroloji uzmanına danışabilir. Hastaya bu durumda :

  • Penise enjeksiyon yoluyla tedavi
  • Vakum cihazı uygulaması
  • Son çare olarakta penis protezi yapılabilir.

 

Penise enjeksiyon tedavisi insülin iğne enjekte etme yöntemine benzer. Hasta bu yöntemle ilişki öncesi penisine özel iğneler ile bazı ilaçlar enjekte eder. İlaçların çeşitli doz türleri vardır. Hastanın derecesine gire bu tur belirlenir. Doktor hastaya enjeksiyonun nasıl yapılacağını göstererek öğretir. Hasta kişi ilişkiden ince bu iğneyi kendisine yapar. İğne yaklaşık 1 2 saat kadar penise sertlik verecek dozdadır. Ağızdan alınan ilaçlarla hasta heyecan yada endişe yaptığında sertlik tam olmazken, iğne ile enjeksiyon yönteminde heyecan yada endişede olsa sertleşme gerçekleşir.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2017-03-16 20:39:59
2017-03-16 20:39:36
hafta hafta gebelik Mezoterapi Ankara