Tek Askılı Abiye Elbise Modelleri Önerileri

Tek Askılı Abiye Elbise Modelleri Önerileri

Önemli bir akşam davetine katılacaksınız ya da eğlenceli bir partiye gideceksiniz ancak abiyenizin dekoltesi konusunda kararsız kaldınız. Bu noktada tek askılı abiyeleri tercih etmek güzel bir seçenek oluyor. Bu abiyelerin güzel tarafı göbek bölgesi, beli ya da basenleri fazla olan kadınlar için farklı bir dekolte seçeneği sunuyor olması. Tek askılı abiyede önemli olan abiyenin kapatmadığı omzunuzu öne çıkarmayı sağlamanız. Hafif yan topuzlar ya da açık saçların bir tarafa dökülen perçemleri ile bu mümkün olabilir. Ya da elinize aldığınız çantayı abiyenin kapalı olduğu kolda taşımanız da diğer omzunuzun öne çıkmasını sağlayacaktır.
Tek askılı abiyelerde genellikle askı dümdüz çıksa da bazen de diğer omuzdan gelerek, yani göğsü asimetrik bir şekilde geçerek omza ulaşır. Bu asimetrik modeller modern giyim tarzı için oldukça uyumlu olur.

Genellikle mat ve açık indigo, solgun sarı gibi baskın olmayan renklerde üretilirler.
Ancak daha klasik ve daha arabesk bir giyim tarzınız varsa bu gibi modeller yerine parlak, kadife ya da puantiyeli kumaşlardan yapışmış abiyeleri tercih etmenizi öneririz. Tek askının tarzı olarak da püsküller, dantel detayları ya da işlemeler ile omza doğru çıkan kıyafetleri tercih edebilirsiniz. Bu tarz ağır abiyelerin üzerine kürk ya da deri bir mont almak güzel olacaktır. Yapay kürkler de tıpkı abiyeler gibi tek askılı üretilir böylece bu gece kıyafetinize bire bir uyum sağlarlar. Deri montlar ise daha vahşi bir tarz isteyen, örneğin halatlar ve danteller ile askısı dizayn edilmiş elbiseler için uygun bir kombin seçeneği olacaktır.
Tek askılı abiye elbiseler o kadar fazla çeşitte bulunmakta ki istediğiniz elbiseye kolayca rastlayacağınızdan eminiz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2017-03-16 20:39:59
2017-03-16 20:39:36
hafta hafta gebelik Mezoterapi Ankara