Uzun Kollu Abiye Modelleri Önerileri

Uzun Kollu Abiye Modelleri Önerileri

Özel günlerde özellikle göz doldurmak ve herkes tarafından beğenilmek kadınlar için oldukça önemlidir. bu açıdan da tüm detaylara dikkat ederek, özel güne uygun şekilde hazırlanırlar. Bu günde en büyük telaşları ne giyeceğim derdidir. Eh daha önce giydiği ve herkesin gördüğü bir abiyeyi ikinci defa giyemez. İster istemez alışveriş zamanı gelmiştir. Bir güne bile sığdıramaz bu alışverişi hem internetten bakıp fikir edinirken hem mağaza mağaza gezerek kendine en uygun kıyafeti arar. Gelelim abiye alırken nelere dikkat etmek gerektiğine.

Abiye diğer kıyafetlere göre daha çok göz önünde olması ve vücudu ortaya çıkartması açısından daha çok hata gösterir ve güzelleşeyim derken gülünç duruma da düşmenize sebep olur. O zaman birinci kural fiziğinize en uygun modeli seçmek için kendinizi bilmeniz gerekir. İkincisi ise alacağınız kıyafetin rengidir. Renkte model kadar sizi farklı göstermeye yetecektir.
Abiye seçenekleri içinde yer alan uzun kollu abiye modelleri tüm bayanların tercihleri içinde yer alır. Hele hele geçen senenin trend kıyafetleri içinde de yer aldığı gibi bu senede trend olmaya devam eden modeller içindedir.
Son zamanların özellikle dantellerin bolca kullanıldığı abiye kıyafetler göz dolduran ve kollarda genelde dantel kullanarak birazda transparanlık ortaya çıkartan bu senenin moda abiye kıyafetleri içindedir. Özellikle siyah, bordo, lacivert, saks mavisi, yeşil ve kırmızı tonları bu sene en çok kullanılan renkler içinde yer almaktadır. bu renklerin asilliği birde dantel ile birleşince oldukça şık bir görüntü çıkmaktadır.
Yine uzun kollu abiyeler içinde şifon ve dökümlü kumaşlara daha çok yer verilerek kol detayı ile elbise daha çok ortaya çıkartılmıştır. Bazı abiyeler de ise kollara yapılan işlemeler ile dikkatler vücuttaki başka yerlerden kollara çekilerek kusurlarda göz önünden kaldırılmaya çalışılmıştır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2017-03-16 20:39:59
2017-03-16 20:39:36
hafta hafta gebelik Mezoterapi Ankara