Vibro Plate İle Zayıflama

Vibro Plate İle Zayıflama

Vibro plate kişisel koçlar eşliğinde yapılan bir spordur. Haftada 3 kere 10’ar dakika yapılan etkili bir egzersizdir. O kadar ki bu yöntemle yapılan 10 dakikalık çalışma klasik yöntemlerle yapılan 60-90 dakikalık egzersizlere eş değerdir. Bu onar dakikalık çalışmalar vücudu daha dayanıklı hale getirir. Esneme yeteneği artarken vücut dengesi de gelişir.

 

Kişisel planlamayla yapılan vibro plate etkisini 3. ya da 4. seansta görmek mümkün olmaktadır. Her hafta düzenli olarak mutlaka yapılması gerekir. Ölçümler haftalık olarak yapılmaktadır. Buna göre her seanstan sonra zorluk derecesi arttırılır. Vibro plate ile zayıflama ise bu egzersizin kan akışını hızlandırması sonucu yağların yanmasıyla gerçekleşmektedir. Sadece 10 dakikalık çalışmayla selülit azalır. Eklem sakatlıkları riskini, bel ve sırt ağrılarını nerdeyse ortadan kaldırır. Yapılan düzenli egzersizlerle kas yoğunluğu üç kata kadar artar.

[reklam1]

İlk olarak uzaya giden astronotların kas yoğunluğunu korumak için tasarlanan vibro plate günümüzde kilo vermek, fit görünmek, kuvvet kazanmak amacıyla kullanılmaktadır. Titreşimlerle çalışan alet yorulmadan egzersiz yapılmasının yolunu açar. Verdiği titreşimlerle uygulandığı kas grubunun daha fazla çalışmasını sağlar. Kalça, bel, sırt, kol, bacak gibi birçok farklı kas grubunu çalıştıran farklı egzersiz hareketleri vardır. Eğer spor yapmaya çok vaktiniz yoksa vibro plate ile istediğiniz sonuca daha kısa sürede ulaşır ve çok çaba harcamadan kilo verebilirsiniz.

Daha önce ele aldığımız Ultrashape ile zayıflama konusunu okumanızı öneriyoruz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2017-03-16 20:39:59
2017-03-16 20:39:36
hafta hafta gebelik Mezoterapi Ankara