Yay burcunun özelikleri nelerdir?

Yay burcunun özelikleri nelerdir?

Yay burcu kadınların özelliklerinden . Öncelikle yay burcu kadınlar 22 Kasım ve 21 Aralık tarihleri arasında doğan bayanlardır. Astroloji dalının karakteristik özeliğinin rehberlik gücünden yararlanan Yay burcu kadininin en güzel özelliklerini öğrenenin. Böylece yay burcu kadınına daha yakın olun.
Yay burcu kadınları Zeki, neşeli ve entelektüeldirler. Sahip oldukları bu özellikler yay burcu kadininin evlilik yerine dostluğu tercih etmesine sebep olduğu düşünülür. Yay burcu kadını için mantık hersryden önce gelir. Bu sebeple kavga, gürültü tarzında isler yay burcu kadınlara göre değildir. Eğer sizde karsınızdaki kişide mantık arıyorsanız yay burcu kadınlarını yakından tanimalisiniz.
Yay burcu kadınları neşeli ve mantıklı olması yanında çekici olmalariylada farklarını belli ederler. Neşesi, şirinliği ve nezaketiyle girdiği her ortamda kendini belli eden yay burcu kadınlar bu özellikleriyle de toplum içerisinde aranan bir karakter olur. Yay burcu kadını mantığıyla birlikte sahip olduğu Renkli kişiliği ile bunun yanında çok yönlülük özelliği herkesten farklı olarak başka konulara ilgi duymasını sağlar.
Yay burcu kadınlar her zaman kendilerine uğraş bulabilirler. Sıkılmak onlara göre değildir. Yay burcu bayanlar Evde yalnız oturduğunda bile kendisini oyalayacak bir çok şey bulabilir. Dostluğa arkadaşlığa yakinliğa samimiyete çok önem verirler. Arkadaşlık ve arkadaşlık ilişkileri onların vazgeçilmeksizidir.. Ve bu arkadaşlık ilişki için ellerinden gelen bütün fedakârlığı yaparlar.

• Yay burcu kadinini aşk yönünden inceleyelim

Yay burcu kadını stabil bir hayat tercih etmez. Değişime açıktır. Hayatinin çoğu zaman değişiklikler, yeni arkadaşlıklarla ve sürprizlerle dop dolu olmasını ister. Yay kadınları için ask hayatlarındaki her şey demek değildir. Aşk yay kadınlarında hayatının merkezinde olmaz. Bu yönüyle diğer bayanlardan ayrılır. Yay kadınları ilişkilerinde oldukça sıcak davranırlar. Bu sıcaklıklarını karsılarındaki insanlara kolaylıkla yansıtabilirler. Sahip oldukları samimi duygular karsılarındaki insanları etkiler. Kurdukları dostluklar da, ayaküstü kurulan ahbaplıkta dahi karsılarındaki kişiyi etkileyebilirler elektrik verebilir. Yay kadınları girdikleri her ortamda kendilerini hissettirirler. Farklı duruşları başkaları tarafından kolayca fark edilir. Fikirlerini söylemekten çekinmezler. Her ortamda her türden insanlarla tanışabilir düşüncelerini açıkça paylaşabilir. Yay kadını doğru erkeği sabırla arar. Doğru erkeğin bir gün karsısına çıkacağını düşünür. Bu yüzdende sabırla doğru erkeği bekler. Doğru erkeği aramakla zaman kaybetmemesinin ana nedenimde bu gösterilir.

• Yay burcu kadininin karakterini inceleyelim…

Her ortama girebilen ve girdiği ortamlarda kendisini hissettiren yay kadininin her türden de arkadaşları vardır. Arkadaş ararken kıdem rütbe onun için önemsizdir. Çöpçüden tutunda üst düzey yetkiliye kadar kadar herkese farkını hissettirir ve pozitif elektrik verir. . Yay kadını güvenini sarzmadiginiz surece size karsı polyanna seklinde davranır hayata bakış acizinizin hep pozitif olmasında yardımcı olur. Güvenin yanında sevgi ve sadakatte onemlidir yay kızı için.
Baqhseqttigimiz gibi yay kadınlar güvenlerini sarzmadiginiz surece her zaman, ve her yerde poliyacidirlar. Yalnız yasamayı tercih ederler. Yay kızlarının yalnızlığı tercih etme nedenleri onların bağımsızlıklarına düşkün olmalarından gelmektedir. Yay burcu olan kişilerde aile bağları garip denebilecek şekilde zayıftır Bunun nedeninin tam karşılığı olmasa uzun yolculuklara çıkmaları ve ailelerinden ayrı zaman geçirmelerinden kaynaklanabilir

• Yay burcu nasıl erkeklerden hoşlanır?

Bağımsızlığına çok düşkün olan yay kadininin en sevmediği erkek tipi bagimsilgindan alıkoyacak kendisini sahiplenmeye çalışan ve özgürlüğünü kısıtlayan erkektir. Eğer siz Böyle biriyseniz yay burcu kadınlar hiçte size göre değil Yay kadınından fazla vakit kaybetmeden uzaklasın, çünkü birbirinizi mutlu edemezsiniz. İlişkinin başlangıcında her şey güzel gecede zamanla uyumsuzluklar göze batmaya baslar. Sinirler gerilir. Tahammülsüzlükler ortaya çıkmaya baslar. En ufak şeyler dahi göze batmaya baslar. Yay kadınları için evlilik çok ciddi bir istir. Gençlik yıllarındaki gibi çiçekten çiçeğe konsalarda evlilikte ssadakatesevgiye çok önem verirler ve ciddiye alırlar.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2017-03-16 20:39:59
2017-03-16 20:39:36
hafta hafta gebelik Mezoterapi Ankara